Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Kyvné střešní okno FTT Thermo
Kyvné střešní okno FTT Thermo

.... a hned je tepleji!

Super energeticky úsporné střešní okno FTT bylo vytvořeno s ohledem na vysoké nároky nízkoenergetického a pasivního stavebnictví. Speciální a inovativní konstrukce zajišťuje dokonalé parametry a tím zaručuje značnou úsporu energie.
Okno FTT U8 Thermo se součinitelem 0,58 W/m2K je energeticky nejvíce úsporné střešní okno dostupné na trhu.  Dodává se a montuje výlučně s lemováním EHV-AT Thermo. Standardně je vybaveno izolační sadou XDK, kterou tvoří parotěsný límec XDS a zateplovací sada XDP.

Zasklení je osazeno ve speciálně vyprojektovaném rámu křídla, který je konstruován ze širších dřevěných profilů. Tato konstrukce minimalizuje vznik tepelných mostů a zajišťuje celkově lepší izolační vlastnosti okna.

Okno FTT může být vybaveno energeticky úsporným zasklením:
- standardně dvoukomorovým zasklením U6 se součinitelem Ug=0,5W/m2K. Součinitel tepelné prostupnosti celého okna FTT U6 je Uw=0,81W/m2K. Vnitřní sklo je laminované (bezpečné) třídy P2.
- volitelně tříkomorové zasklení U8 se součinitelem Ug=0,3W/m2K. Součinitel celého okna je pak Uw=0,58W/m2K.

Okno FTT je kyvného typu se zvýšenou osou otáčení, takže je přístup k otevřenému oknu umožněn i vysokým osobám. Otevřené okno je možno zablokovat v rozsahu od 0°do 40°díky inovativnímu podpůrnému mechanismu. Systém topSafe představuje zvýšenou odolnost proti vloupání.

Velké rozměry okna a zvýšená osa otáčení přinášejí do podkroví více světla a volný přístup k otevřenému oknu. Nové okno FTT je vybaveno čtyřnásobným systémem těsnění a změněným způsobem zamykání bez klasického protikusu.
Součinitel zvukové průzvučnosti okna FTT U6 je roven 38 [dB]. Velmi dobrý parametr Rw představuje vysokou ochranu před hlukem z vnějšího okolí.

Rozsah montáže ve střechách se sklonem 15-70°.

Okna Fakro na dosah ruky.

Zdroj: FAKRO CZECH s.r.o.
Vložil: Pavlína Drbálková, 02.09.12 23:00
Návštěvnost: 4259 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.