Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Máte zkušenosti s památkami? Registrujte se v katalogu  PROPAMÁTKY
Máte zkušenosti s památkami? Registrujte se v katalogu PROPAMÁTKY

Katalog služeb, jak mu říkáme, slouží všem, kdo hledají dodavatele či informace z oblasti obnovy památek, ať už jde o města a obce, jednotlivce vlastnící historický objekt či neziskové organizace pečující o nějakou památku,“ popisuje vedoucí portálu Ing. Aleš Kozák jednu ze zásadních součástí nového internetového projektu. Jeho cílem je mimo jiné vybudovat komplexní databázi firem a jednotlivců, kteří mají konkrétní zkušenosti s obnovou památkově chráněných objektů, a poskytnout tak majitelům a správcům památek komfort při plánování a realizaci projektů obnovy.

Katalog jako takový je členěn do osmi sekcí, z nichž jedna patří právě architektům a projektantům. V konkrétní sekci lze záznamy dále třídit podle dalších kritérií, v případě architektů například podle členství v ČKA a ČKAIT. „Vedle architektů se mohou do katalogu samozřejmě registrovat i lidé a firmy z ostatních souvisejících oblastí, jako jsou např. řemeslníci, soudní znalci, dodavatelé materiálů a další. Podstatná je zkušenost a chuť pracovat na projektech obnovy památek,“ doplňuje Aleš Kozák.

Registrovat do katalogu na portálu PROPAMÁTKY se můžete  zde.

Zdroj: Institut pro památky a kulturu, o.p.s
Vložil: Pavlína Drbálková, 10.11.11 08:30
Návštěvnost: 9660 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
Máte zkušenosti s památkáři? Podělte se Jan Sommer 10.11.11 11:26
otazník mh 10.11.11 16:08
Re: otazník Aleš Kozák 28.11.11 22:31
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.