Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vila H

Komentáře
Teda,... šakal 08.09.17 11:23
...ústřední koupelnu rodinné vily, která má dvoje dveře, a jako třetí vstup posuvnou výkladní skříň směrem na obytnou terasu, jsem ňák nepochopil. Tohle by Mies nedal, ani kdyby se upřemýšlel...

(7:- P)
Dům vypadá impozantně, o tom žádná Dalibor Černý 14.09.17 14:08
Dům by měl ohromit hlavně návštěvníky vnitřkem a ne vzbuzovat závist u kolemjdoucích a sousedů. Tak okna jsou nasměrované na výhled, to je OK. Ale mně vadí, že místo na jihu zabírá garáž a stíní pozemek. Majitel má štěstí, že mu tam skoro žádní sousedi nečumí a přesto je to tak moc uzavřené do ulice a sousedům.
Vadí mi také, že do ložnic je vidět z obýváku, žádné soukromí. A krytá terasa je obrácená na západ. V létě horko, v zimě zima. Vypadá to, že zadavatel do toho moc mluvil a architekt neměl volné ruce.
Já bych to udělal pětipodlažní, z ulice o 1 patro vyšší. Když jsem se na to díval ze spodní ulice, vypadá to úžasně, ale je tam mnoho nevyužitého místa. Celý dům bych šoupl víc dolů po svahu, tam zřídil 3- 4 pronajímatelné byty s přístupem ze spodní ulice, aby dům nebyl "ve vzduchu". I vchod pro návštěvy ze spodní ulice, tak jak to měl Krejčíř, že jeli proskleným výtahem a otevíral se jim výhled na terasy.
Obyvák by byl o patro výš a přes 2 patra, ložnice nad ním nebo pod ním, aby byly blíž. Když se na to podíváte, ložnice jsou daleko od obýváku. Každopádně tam, co je teď garáž, bych chtěl dvoranu vyhřívanou sluncem z jihu a částečně zastřešenou. Navrchu ještě střešní terasu se saunou.
Tam, co je teď sklep by byly byty 2+1 a 1+1 k pronajímání, pro hosty a pro správce. Je to dost oddělené, tam by nerušili, ani kdyby měli kousek svého pozemku.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.