Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Útulna - nástavba na řopík

Komentáře
Bunkr nevyuzit Vít Fojtek 22.12.17 09:06
Proč není nijak využit bunkr pod stavbou?? To mi pripada skoda, ze slouzi jen jako podstavec. Jinak az torchu moc mohutne a trcici do kraje.
Re: Bunkr nevyuzit Lukáš Obdržálek 28.12.17 10:39
Koukněte se na ten budget, tam bych viděl důvod...
Pěkné a vtipné Jakub Formánek 28.12.17 11:56
...jen ty děsný kamna
Drobná oprava Pavel Hromádka 02.01.18 22:37
Jen drobná oprava. Vaše dílko nevzniklo na řopíku. Jde o objekt tzv. staršího typu (jinak též zvaný vz. 37). Název řopík byl používám až pro objekty novějšího typu (tzv. vz. 37). Tyto objekty jsou konstrukčně zcela odlišné od objektu staršího typu, na kterém je zbudována vaše útulna
Proč? eva.podlipna 03.01.18 08:42
Trochu mi uniká smysl celého počinu. Vypadala by útulna jinak, kdyby ji postavili na betonové desce? Nevím jestli má smysl využívat v článku zmíněný ohromný potenciál objektu k tomu, aby sloužil jako podstavec stavby, jejíž účelnost je taky sporná. Trochu mi to celé připadá jako projekt pro projekt. Ano, samozřejmě, takto je možné bunkr využít, ale kdyby investor nechal bunkr bunkrem a nepostavil nic, efekt by to mělo asi stejný.
Zviditelnit se za každou cenu... MODULORA 03.01.18 21:51
Nesmyslná realizace, která parazituje na historickém objektu řopíku. Ještě, že je to dřevostavba, kterou snad nadobro odstraní nejbližší poryv větru.
Komu patří ten bunkr? Mates 06.01.18 15:47
Objekt se mi docela libi,ale kdo jej bude vyuzivat?Nejsem si jistá,že v našich podmínkách dokáže sloužit dlouho,bohužel.Komu patří ten bunkr?Bylo nutne zadat o povolení stavby?
odpověď Jan Tyrpekl 18.01.18 16:56
Dobrý den,
děkuji za připomínky. Objekt je využíván celkem pravidelně, dost lidí v něm chce jednu dvě noci přespat. K tomu útulny slouží. Bunkr je využit přesně v tom pro co se hodí nejvíc. Funguje jako sklep (uskladnění dřeva a vína) a jako základy (podstavec). Nedává žádný smysl se z něho pokoušet dělat něco jiného. Při prvním poryvu bylo vyvráceno několik stromů v okolí, ale objekt stojí.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.