Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb
JAP
SEARCH   in      
Rekonstrukce přízemí rodinného domu

Architect: Eva Bradáčová
Location: Praha-západ, Czech Republic
Completion: 2015 Area: 56 m²

Kombinace nového a starého - toto slovní spojením vystihuje renovaci přízemních prostor v rodinném domě. Po deseti letech prošla modernizací vstupní hala, koupelna, obývací pokoj a kuchyně.
Veškeré původní dlažby i obklady byly nahrazeny novými. Nepoužívané dveře mezi kuchyní a vstupní halou se zazdily a díky tomu vznikla v hale velká šatní skříň. Barvy podlahy a skříně jsou sladěny a vstup do domu je nyní reprezentativní.
Svěží vzhled dostala koupelna, kde došlo ke změně umístění zařizovacích předmětů a zvětšení kapacity úložných prostor. Sprchový kout zdobí designový sprchový panel. Eleganci koupelně dodává kontrast bílé sanity na novém, šedém obkladu a zrcadlo v dekorativním bílém rámu. Stříbrné, posuvné dveře v koupelně oddělují technické zařízení a pračku.
V kuchyni se kromě nábytku vyměnila dlažba i obklad. Pracovní plocha se zvětšila stejně jako úložné prostory. Vše je v bílých a šedých tónech, což koresponduje s bílým jídelním stolem v bezprostřední blízkosti kuchyně.
Obytný prostor osvěžil nový nábytek a osvětlení. Pozice jídelního stolu se upravila tak, aby poskytovala obyvatelům výhled do krásné zahrady patřící k domu. V místnosti převažují béžové a hnědé tóny. Díky francouzským oknům doplňuje zbylé barvy zahrada, která se proměňuje dle ročních období.
Project
Fotograf
Jiří Ernest
Source: autorská zpráva
Added by: Jan Kratochvíl, 16.12.15
Attendance: 27399 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Comments
Subject Author Date
show all comments add comment
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
January 2018
arrow
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.