Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Rekonstrukce přízemí rodinného domu

Autor: Eva Bradáčová
Adresa: Praha-západ, Česká republika
Realizace: 2015 Užitná plocha: 56 m²

Kombinace nového a starého - toto slovní spojením vystihuje renovaci přízemních prostor v rodinném domě. Po deseti letech prošla modernizací vstupní hala, koupelna, obývací pokoj a kuchyně.
Veškeré původní dlažby i obklady byly nahrazeny novými. Nepoužívané dveře mezi kuchyní a vstupní halou se zazdily a díky tomu vznikla v hale velká šatní skříň. Barvy podlahy a skříně jsou sladěny a vstup do domu je nyní reprezentativní.
Svěží vzhled dostala koupelna, kde došlo ke změně umístění zařizovacích předmětů a zvětšení kapacity úložných prostor. Sprchový kout zdobí designový sprchový panel. Eleganci koupelně dodává kontrast bílé sanity na novém, šedém obkladu a zrcadlo v dekorativním bílém rámu. Stříbrné, posuvné dveře v koupelně oddělují technické zařízení a pračku.
V kuchyni se kromě nábytku vyměnila dlažba i obklad. Pracovní plocha se zvětšila stejně jako úložné prostory. Vše je v bílých a šedých tónech, což koresponduje s bílým jídelním stolem v bezprostřední blízkosti kuchyně.
Obytný prostor osvěžil nový nábytek a osvětlení. Pozice jídelního stolu se upravila tak, aby poskytovala obyvatelům výhled do krásné zahrady patřící k domu. V místnosti převažují béžové a hnědé tóny. Díky francouzským oknům doplňuje zbylé barvy zahrada, která se proměňuje dle ročních období.
Projekt
Fotograf
Jiří Ernest
Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Jan Kratochvíl, 16.12.15
Návštěvnost: 27400 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.