Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
knihovna sti 28.10.07 11:22
Co lidí vědomě nebo nevědomě se drží hesla "publish or perish" a cítí se ukřivněno, že nebyli oficielně vyzváni k vyjádřeni - jak jsou malí. Kdo chce psa bíti,- hůl si najde. Eiffelovu věž, dnes patří k symbolům Paříže, požadovali ti duševně malí po světové výstavě rozebrat, u nás protestovali proti výstavbě budovy Národního divadla, Národního musea prý také porušovaly panoráma) atd.
Velmi zajímavé by bylo uvedení politické příslušnosti jednotlivých členů Bémem najmenovaných komisí. Nemají v nich většinu ti, kteří nedávno hlasovali proti umístění knihovny (vždyť to byli tací, kteří zřejmě podle insrtukce strany, podobně jak to bylo za komunistů, se naráz stali odborníky v urbanismu, architekuře, estetice.
A nevadí nám, že panorama Hradčan, tak vycvalované, bráněné, je "slepencem" slohu románského, gotického, s jednou věží vedle gotické s dostavbou spíše barokní, tereziánským kompexem napojeným na Vladislavský sál.
" Neekamenujte proroky, jsou jak ptáci, ..."


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.