Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
Ježek a město Vích 24.10.07 13:52
To Vás pane Línek nepodezřívám, vim, že jste u nás jeden z Mohykánů volné tvorby a máte za to můj respekt. Jen bych se opravdu raději soustředil na ty principiální kiksy, než na to, jestli porota může hodnotit nezávisle na podmínkách a spoustě jiných manažerských událostí, protože si myslím, že dokonce musí. Už se asi hloupě opakuju, ale ten základní problém je v umístění, že se po obrovské soutěži začne teprve řešit jestli vůbec a kde má knihovna stát. A to je problém zastupitelů, kteří se na jednu stranu kryjí tím, že nejsou odbornící a architektuře nerozumí a na druhou stranu nechají úplně stejného neodborníka Ježka určit místo a pak mu to odhlasují 98% hlasů a slíbí pozemky. A po soutěži začnou říkat, že je špatný vítěz, že oni chtěli něco menšího a hezčího a konzervativnějšího a malebnějšího a blabla, ale že tomu nerozumí, že oni jsou jen hlas. Nevíte, má takový zastupitel města či ředitel knihovny nějaké povinné vzdělání v plánování města, nebo se řídí tím, co mu řekne nevim kdo?


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.