Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
Víchovi Línek 24.10.07 09:31
V tom je to právě zakleto-porota podmínky neupravila po bádání nad projekty,kdy zjistila,že geniální robotický systém překonává závěry jejích odborníků,kteří sjezdili svět za nemalé prostředky,ale podmínky upravil svým projevem direktor Ježek před prvním hodnotícím kolem/viz zápis z poroty/-zřejmě věděl proč.Doufám pane Víchu,že mě nepodezíráte z obdivu k české přísnosti a jsem prost nesmyslu o nepřátelství k našim emigrantům,navíc jsem nesoutěžil jak tomu činím již drahný čas věda cosi o tom jak v Čechách soutěže probíhají-mě především naštval Ježek jak se zpupně chová maje v ruce několik kiksů od způsobu zpracování podmínek,přes nekorektní hodnocení až po otázku zda je nutno Klementinum vymísťovat a kam vlastně zapíchl ten prst pro novou knihovnu.On je zřejmě něco jako praotec Čech.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.