Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
Robertovi Línek 23.10.07 12:56
Nevím přesně co chcete svojí úvahou říci.Máte to trošku všechno pomotané.Santini,Kaplický,světoví autoři.Mě moc nemusíte poučovat o organické architektuře a o tom co se ve světě staví.Vždy záleží v jakém kontextu a i za jaké peníze,protože jde vesměs o velmi technicky náročná řešení,která naše firmy s Ukrajinci nejsou schopny realizovat.Prosím otevřete si stránky Future system a Blob na Trafalgar square již navržený takřka před čtvrt stoletím-uvidíte,že nejde o žádnou novinku-leč ono umístění je stejně citlivé jako na Letné.Domy se pane Roberte nestaví pouze proto,aby dominovaly svému okolí a přitahovaly zájem turistů a uspokojovaly ego architekta.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.