Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
pro Línka robert 23.10.07 08:21
Praha má možnost realizovat zajímavou organickou architekturu objektu s pozitivní kulturní náplní na pozemku, kde je nesmyslná tramvajová smyčka s parkovištěm a my se tohoto projektu vzdáme z důvodu, že návrh je lepší, než jak předpokládaly zadávací podmínky soutěže. K objevování objeveného: Možná jste si všimnul v časopisech co se ve světových metropolích v současnosti staví - výrazné, technicky a výtvarně náročné stavby světových autorů, které dominují svému okolí a zároveň svojí vizuální zajímavostí přitahují zájem turistů. Santini na Zelené hoře mohl také navrhnout strohou kapli, ale pro poutníky vytvořil přitažlivou architekturu a vlastně také organickou.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.