Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
Dík za vysvětlení Alex 22.10.07 16:48
Vážení pánové, moc vám děkuji za vysvětlení mého dotazu, který jsem položil skutečně z důvodu, že jsem o tom nic nevěděl a jak jsem uvedl, jsem v diskutovaném oboru laik (jsem strojař), takže jsem si vzhledem k tomu že mám tak trochu "selského" rozumu, nedovedl představit tu strašnou spoustu návrhů posoudit a vyřadit v tak krátké době. Teď jsem utvrzen v tom, že mohly být vyřazeny i velice dobré návrhy vnitřního rozmístění a organizace NK na úkor vnějšího vzhledu.Také chápu takovýto přístup k hodnocení jako neúctu k práci těch autorů, kteří vypadli tímto způsobem a že jich bylo požehnaně! Ještě upřesnění závěru mého dotazu - měl jsem na mysli ...zapsat i do českých dějin.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.