Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
Dotaz k vyhodnocování soutěže Alex 21.10.07 22:10
Omlouvám se předem, že vstupuji do diskuse odborníků, ale nikde se nemohu dozvědět, jak se postupuje při vyhodnocování přihlášených prací? Co mi není jasné? Jestiže bylo v soutěži 400 prací (někde jsem četl) , jak to stačila komise v krátkém čase vyhodnotit? Kdyby se věnovala hodnocení jednoho návrhu pouze půl hodiny, tak by musela komise pracovat více než jeden měsíc. Nebo se to jen tak předběžně projde, většina se vyháže podle prvního dojmu jednotlivých členů komise a baví se jen o zbylých?? Pokud je někdo z diskutujících ochoten popsat jak to probíhá, předem mu děkuji. Jsem jenom laik a na stavby z hlediska architektury se dívám pouze tak, že se mi buď líbí, nebo ne! Z této knihovny jsem tak trochu v rozpacích, i když čtu, že značná část architektů se za ni staví, ale já mám pořád takový dojem, jako že se autor chtěl za každou cenu "zapsat" do dějin.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.