Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
souhla Línkovi Vích 20.10.07 16:32
Já krom toho, že vidim Kaplického jako jediného možného vítěze z té ne dobře zadané soutěže, tak vlastně se všim ostatním s Vámi souhlasím. Neumím posoudit skutečné prostorové nároky NK - kdyby bylo možno zůstat v Klementinu, má to všechna nej. Nakonec se stále hlásím k mému článku v Lidových novinách z jara 2006, kde ještě před vypsáním soutěže jsem se pozastavoval nad výběrem a odhlasováním letenské parcely pro knihovnu, kde bude zabírat potenciální parkovou plochu a je daleko pro návštěvníky. Tehdy jsem byl jediný. Na pláni si místo písku dokážu představit jazero s pláží a terénní vlnu vytvářející hradbu k rušné ulici. Příští revoluce by se už mohla dělat na Strahovském stadióně.
Příběh jak pan Ježek zapíchl prst do mapy při hledání místa, je pro mne odstrašující. A jak se do toho vložila ODS je už z kategorie politických hororů.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.