Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
ještě blbé podmínky Vích 18.10.07 22:33
Když já si zas myslim, kdyby zadavatel věděl co chce, tak se nevypisuje ideová soutěž, ale rovnou zadá obchodní. Já když jsem se účastnil soutěží, tak jsem s chutí porušoval podmínky, když jsem nabyl nezvratného dojmu, že jsou zavádějící a kupodivu mne nikdy nevyloučili, pravda ani neocenili moji originalitu... prostě mám ten názor, že na blbý podmínky je možno postavit zase jen blbý stavení a to si nikdo soudný samozřejmě nepřeje a je povinností toho, kdo to zjistí, to dát ostatním vědět, jinak je to vlastně zrada na pravdě a to by Hus neměl radost. Za omluvu od pomýleného vypisovatele by to jistě stálo, nevim jestli kvůli tomu vypisovat novou soutěž, to se mi zdá přehnané, to už jste zase v roli slepě věřícího v neomylný řád věcí a v slepou otročinu systému. Mě přišlo komické, že Bém ale jako důvod razantního vzedmutí se ODS proti vítězi uvedl "děsivé fialové oko mimozemšťana hledícího na Hrad", to mi přišlo dobře paranoidní.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.