Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
Víchovi Línek 18.10.07 21:35
Co Vám na to mám říci,pochopitelně když to dotáhnete do této absurdity tak je zaděláno na blbej barák-leč předpoklad je ,že soutěžní podmínky zpracovává uživatel,který má o věc eminentní zájem a navydá podmínky blbé.V tomto případě buď jeho zájmy byly v jiné oblasti než ve snaze vytvořit maximálně kvalitní podklady,nebo dodatečně zpochybnil zadané podmínky,ačkoliv mají logiku a nejsou jak hovoříme blbé-viz vysvětlení kolegy Hradečného proč část fondů měla být přímo vedle badatelských pracovišť-důvod zpochybnění by Vám asi sdělil pan Ježek.Pokud zjistila porota po prohlášení pana Ježka že NK na této důležité podmínce netrvá,že jsou zde zcela nové skutečnosti,které zpochybňují podmínky-měla soutěž zrušit s vrácením poplatku za vstup do soutěže s eventuelní rozumnou náhradou všem účastníkům soutěže.Situace nepříjemná,leč řešení na jisté úrovni.Jinak závazné podmínky jsou jistým druhem smlouvy a ve slušných společnostech se smlouvy dodržují a k jejich stvrzení postačí i podáním ruky.Tím chci říci,že předpoklad,že podmínky budou blbé nelze zcela vyloučit,byť pravděpodobnost by měla být vzhledem k požadovanému výsledku a zájmu vypisovatele mizivá,tudíž dodržování pravidel tohoto druhu smlouvy je namístě bez jakéhokoliv rizika.Případ Knihovna se bohužel standartním postupům vymyká,důvodů je více-proto by soutěž měla být zrušena,poplatky a náhrady účastníkům vyplaceny a pan ředitel Ježek by měl nést za výsledek této blamáže odpovědnost.Myslím,že prestiž České republiky by neutrpěla jak se obává pan Kaplický,ba naopak.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.