Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
Robertovi Línek 18.10.07 18:44
Na co ty závazné podmínky jsou?Milý Roberte asi jste nikdy nevložil poměrně značnou částku na vypracování soutěžního návrhu a neabsolvoval studium podmínek včetně setkání poroty a vypisovatele se soutěžícími,kdy písemně tito odpovídají na dotazy aby bylo všem vše jasné a nebylo nutno pro nedodržení podmínek soutěžící diskvalifikovat-proto asi jste schopen napsat takovou hloupost.Pro případ geniality návrhu,který poruší pravidla a je geniální existuje institut-posouzení mimo soutěž ,ale takový návrh nemůže být vybrán k realizaci v soutěžeikterá je současně výběrovým řízením podle zákona o zadávání veřejných zakázek


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.