Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
jsem proti kaplickeho knihovne Jan Sommer (hlas z hnojiste) 15.10.07 18:32
první problém pana roberta by se snad dal řešit tím, že by se kapuce chrchle otáčela, tedy by mohla hledět i k severu, což by se mohlo hodit v poledních hodinách některých ročních období (za rozumných dob existovala též tendence rozměrná okna ateliérů, čítáren i továren směřovat k severu) - případně by přítomní mohli o nasměrování hlasovat tlačítky. Snad by to panu autorovi nepřipadalo jako moc futuristické doplnění jeho "ideje".
Nakopnutí? Zkoušel jsem fandit - kdysi - myšlence, aby na Letné stál Parlament, nejlépe s pěknou bílou kupolí, přičemž mně samotnému ovšem šlo hlavně o to, aby "parlamentní čtvrť" nedevastovala historickou zástavbu Malé Strany, to sebekriticky přiznávám (ale mně nevyjde asi nikdy nic - asi je to tak dobře). Pak by se na Letnou hodila i Národní knihovna. Ale takhle?


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.