Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
Chyba je na straně Národní knihovny Jiří Thiemel 03.06.07 15:51
Nechápu proč vedení chtělo umístit sklad nad zem. Tak obrovský objem by se do lokality s nízkou zástavbou umisťoval jen velmi těžce, knihovna by zbytečně musela mít obrovské rozměry při současné ignoraci dostatečných prostor pro čtenáře. Ale také jsme rád, že pan Kaplický našel odvahu postavit se tomuto bláhovému požadavku. Ano, proto to tak podle mě je. Je architektem světového renomé, takže věděl, že si to bude schopný obhájit. A proti porotě bych si v životě nedovolil vznést jediného slova — uvědomte si kdo byli její členové (zvláště pak paní Hadid bezmezně obdivuji).

Lidé velice rádo kritizují, všechno si berou k srdci a dělají jako by někdo činil něco proti nim. Ale nejhorší na tom je, jak lidé mění své názory, podle toho jak se jim to hodí. Však počkejte, až to budou jednou obdivovat, cítit se v oněch prostorách úžasně a v nejhorším případě tvrdit, že to věděli od začátku. Pečlivě jsem si prozkoumával dispoziční řešení a musím říct, že se opravdu těším. Barevná kombinace je hodně pestrá a to jestli je nebo není vhodná ke studijnímu prostředí posoudí snad až jen čas.

PS: Opravdu jsem zklamán tak nízkým vyjadřováním lidí do této diskuze. Snižuje to její úroveň. Možná by se mohlo uvažovat o moderování archiwebu.
Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.