Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
Budoucí vzhled Letné ? Buben 26.05.07 21:20
Vypisovat soutěž na Národní knihovnu bez jakékoliv hlubší koncepce budoucího urbanistického řešení a využívání Letenské pláně, včetně jejího bezprostředního okolí - to byla asi první zásadní chyba. Vyústění silničních tunelů, oceanárium, plánovaná přestavba a rozšíření stadionu Sparty a k tomu ještě nejistá budoucnost celé uliční řady stylových historizujících vilek z přelomu 19./20.století (ulice Milady Horákové, přímo naproti zamýšlené knihovně), které jsou neoddělitelnou součástí jedinečné bubenečské vilové zástavby... = neboť ty jsou již po několik let úmyslně neudržovány a uvažuje se dokonce o jejich DEMOLICI ! Jak bude Letná za pár let vypadat si tedy zatím (možná naštěstí) opravdu nedovedu představit...


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.