Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
k vršku patří i spodek pipe 26.05.07 16:18
Jako námět do diskuse dávám ještě jednu položku, totiž parter stavby. Nevidím nic mazaného ani smyslupného na tom, když se do úrovně terénu dají parkingy a všichni návštěvníci musejí překonávat několik výškových metrů po schodišti nebo rampě. Takovou uživatelskou nevstřícnost znám od zcela jiných staveb ze zcela jiné doby, ale do budovy veřejné instituce v civilizované zemi (navíc mnohými označováné za kvalitní a moderní architekturu) takové "řešení" absolutně nepatří. Jen nevím, zda silueta vozíčkáře v zákresu interiéru je populismus, nebo pokus o drsný humor. S podporou knihovně bych počkal, až jak se všechny kompetentní instituce vyjádří k otázce regulérnosti (legálnosti) soutěže...


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.