Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
poslední reakce ať se snaží další :-) anonym 25.05.07 22:51
Nechci se rozhodně mýlit, ale domnívám se , že je celkem jednoduše prokazatelné, že v okamžiku, kdy se dostanete nad úroveň korun stromů, budete mít opravdu Prahu na dlani. Jde totiž o úhel pohledu i když z oka mohu vidět panorama, nemusím vidět místo pozorovatele, který stavbu vidět skoro nebude, díky okolní zástavbě, terénímu reliéfu atd.. Takže bych toto návrhu neupíral. A doufám, že někdo zkusí případně vyfotit panorama Prahy z Jeřábu na Letné z Výšky 38 m (48 -10), aby se jen opět potvrdilo, že návrh není věcí nahodilou a nesmyslně vymyšlenou, třeba pak nevěřící Tomáši konečně uznají, že je to prostě reálné, abychom tuto budovy v klidu přijali za svou. A proto opět připojuji podporu knihovně,


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.