Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
Je třeba diskuse v současném stavu věci anonym 25.05.07 15:06
Kolem knihovny, respektive proti jejímu vítěznému návrhu se toho již docela dost namluvilo a v některých případech i v rámci dost nevybíravého slovníku a formy. Ti co viděli reportáž 168 hodin v neděli na ČT1, která byla tak šikovně sestříhána do podoby, že opravdu skoro všichni jsou proti knihovně, určitě tuto zaujatost mohli vycítit. Zajímavější a o to více alarmující je skutečnost, že přestože včera pan architekt Martíšek ve své demonstrativní ukázce pomocí horkovzdušného balónu předvedl před celým národem jak hluboce se mýlil v některých svých teoriích o velikosti kaplického stavby a narušení panoramat Prahy, nezaznamenal jsem žádné diskuse opačným směrem tedy pro knihovnu natož pak nějakou omluvu za celkem (možná se to zdá jen mě) neslušné hodnocení kaplického díla. Věřím, že diskuse na obhajobu díla nejsou z důvodů rozumné úvahy lidí, kteří nechtějí přistoupit na celkem znechucující kampaň velmi chytře vedené, která již od začátku žádný prostor pro diskusi nedává. O to smutnější je, že se do těchto diskusí se svým "presidentským pocitem" pustila hlava našeho státu. S pozdravem a podporou knihovny po zralé úvaze anonym


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.