Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
je to bomba starwood 05.04.07 00:58
Mě se to libi, opravdu. Nejdriv jsem se chytl za hlavu, ale po chvili pozorovani a uvazovani, ... je to bomba. Nejdrive jsem si rikal take to same co pan Knizak, pekné, ale postavit jinde. Jenze pak mi to cele doslo. Schvalne, kam byste tuhle stavbu postavili jinam? Do Tróji, jako pavilon opic? Ne ma sve misto tam kde ji nakreslili. Je nezvykla a treba se zda, ze nezapada. Ale Praha o tom celem je. Projdete si ji znovu a znovu. Choďte pěšky. Styly i období se míchají vzájemně do sebe. Často se zdá, že nevhodně. Přesto a právě proto mám Prahu tak rád. Tahle stavba bude dalsim významým bodem na panoramatu Prahy. Zcela odlišným, rušivým, provokujícím, hnusným i krásným. A to je právě to úžasné. Jsme v Praze, nejsme v Paříži ani v Londýně! Jen, se přiznám, 1) jsem byl překvapen tím, že Praha potřebuje knihovnu a že ji chce mít právě na Letné. 2) talké bych rád viděl celkové uspořádáníá Letné, zda již konečně někdo udělá něco s tou šíleně řešenou dopravou ve směru od Milady Horákové skrze Letnou 3) s mnou shlédnutých návrhů NK je tento nejlepší.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.