Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
greetig from Prague 22.03.07 23:24
Máte jistě pravdu,že je to dobře fungující stroj-zvláště když si autor uvolnil ruce uložením skladu knih do podzemí-já také hodnotím tu příčnou pasáž,kterou mu to umožnilo-připomíná mi snad trochu průchod Klementinem.Jenže vlastnímu objemu nemohu přijít na chuť-zvláště mě irituje při pohledech zblízka-například pohled od Kramářovi vily-řekl bych ,že je mě pohled z toho místa až nepříjemný/prosím najděte cs.wikipedia.org/wiki/Kyklop jiné je to při celkovém nadhledu na model,ale tak v celkové hmotě to nikdo neuvidí-tady mám dokonce pocit,že mohu potvrdit tvrzení J.K o sexu v jeho pracech-ten model a jeho hladké vyvrcholení ze strany od Milady Horákové mě naopak svádí k pohlazení oné hladké obliny a následně zaboření prstu do ní,které pak vytvoří ono kyklopské oko-také to snesu z Petřína-naopak vykukování z horizontu mi připomíná Kyklopa na kterého jsem Vás navigoval.Možná,že jsem až příliš otevřeně popsal několik důvodů proč pro mne ne,ale to jistě není důvod,aby J.K nestavěl,pokud bude shledáno vše vpořádku v procesních otázkách-leč pochybování a pochybování především o sobě a své práci je našemu oboru vlastní.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.