Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
Cirkus Vích 22.03.07 08:17
Nechápu, že je na Letné písková plocha pro manifestace a školy smyku namísto trávníku nebo dubového háje a uvolněná tramvajová smyčka za výjezdem z tunelu, že není vyhrazena pro cirkus. Já bral soutěž jako ověření, zda je Letná dobré místo pro Národní knihovnu, což se myslim neprokázalo. HŠH jsou ke kontextu ještě tvrdší a inertnější. Pařez nebo krtčí hromádku beru víc jako krajino-parko-tvorbu a tak mi tam z toho co jsem viděl sedne nejvíc a nemám pocit, že by Kaplický stavěl stejně na Náměstí republiky. Že to má znaky moderního univerzalismu je ale bohužel pravda.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.