Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
nejenom park Jan Línek 21.03.07 22:32
Ale on tam není jenom park,co to město kolem s dostatkem dominant a inspirací a vazeb-ne jako Bilbao,navíc ty imaginace lehce přehozené plachty jsou velmi zavádějící-jde o objemný objekt se zastavěnou plochou minimálně 1ha a výšce až 48m ,barva a tvar z něho neudělají zahradu-je jistě pravdou,že jde o prostředky vedoucí ke zjemnění hmoty-jest-li to bude v reálu fungovat, o to se můžeme při objemu stavby přít..Pod přesahy si zarandíte pouze v autě,protože jsou tam většinou parkoviště,ale to není podstatné.Já mám otázku na Vás-byl dům komponován skutečně na toto místo,nejde snad pouze o výtvarný objekt,,který nemá zakodované své okolí a může potom stát kdekoliv a v jakékoliv velikosti?Protože se v jeho nitru může odehrát cokoliv,dispozice jde udělat skutečně na cokoliv.Při vhodném měřitku přehozené plachty to může být hotel,může to být aquapark,může to být nakonec i cirkusové šapito ,nebo rozhledna -a tento anonymní vztah k okolí a funkci mi zřejmě vadí.Těším se ,jak mi to zase nandáte.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.