Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
Lokace Jan Línek 21.03.07 13:10
Jsem rád,že kolega Křenek vnímá moje hledání proč vlastně mám námitky-snad se k tomu ještě dostaneme,ale vnitřně myslím,že to vyplývá z celkového průběhu akce knihovna-od rozhodnutí opustit Klementinum,přes umístění na Letenskou pláň,průběh soutěže,včetně arogantního přístupu pana Ježka k námitkám,který bezesporu vyplývá z jeho postoje,právě vyjádřeném v onom "my",to znamená imperátor.Jde o investici státu,tudíž by měla být připravena s maximální pečlivostí v koordinaci s institucemi,které do toho mají co mluvit,zde spíš cítím politický lobbing a mediální tlak vytvořený tak,aby nebylo lze jakkoliv investici zpochybnit včetně zneužití zahraničních hvězd.K tomu pak přistupuje výsledné řešení,které jak jsem nazval považuji za příliš brutální pro Letnou,já jsem také pro ten park a nepotřebuji tam ale pořádný pařez, o který budu zakopávat.Myslím to skutečně a ne tak když se mi tam Kaplický nelíbí,tak řeknu raději park.Představa Letenského kopce s kontinuální zástavbou mě nijak neinspiruje a daj se tam pouštět draky a letadla.Jinak jsem také napsal,že z těch posledních návrhů-nevím zda porota při rychlosti se kterou vybírala něco nepřehlédla ,je snad ten Kaplický nejlepší i když váhám mezi HŠH,kteří jsou mnohem kultivovanější,nižší a ke svému okolí vlídnější,ale snad to tam také nepatří a jsem zase na začátku,že tam knihovna nemá být, a že se to obrazilo na výsledku soutěže.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.