Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
rozpolcený Vích 21.03.07 10:44
Pánové zdravím vaši diskuzi o výšce (-: Mám dojem, že by měla být správně zakreslena s vrcholem až po tu římsu, ale asi by to tahalo za oči... Jakožto taky organik, byť "konzervativní", se mi knihovna líbí, připomíná mi pařezovou chaloupku od Křemílka a Vochomůrky, nebo jejich čepičky a do parku to považuju za téměř ideální řešení. A když už pařez, tak pořádnej. Mám ale dlouhodobě zásadní problém s umístěním knihovny, jakékoliv, na Letné. A za celý rok jsem se nedozvěděl, kdo je pod tim podepsaný. Ježek říká "my". Napadají mě minimálně 3 další lokace, kde mohla být knihovna umístěna a mít pro město přínos, než zabírat potenciální parkovou plochu. To mě fakt trápí...


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.