Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
krevní skupina Ludvík Křenek 21.03.07 08:02
No právě! Jsem rád, že jste to nakous, protože právě to mě na této debatě lákalo. Zjistit, proč právě vy jste tak proti... Trošku rozšlapat české krabice od bot se snažíte výtečně a Kaplický je v tomto ještě někde jinde. Ale asi vás chápu, v prostředí, které máte rozhodně víc zažité než já, je to jeho gesto moc. Asi jsou tam hodně čitelné jeho motivace a známe jeho názory o našem prostředí. Já si myslím, že možná i měl trochu právo říct si "nechtěli jste můj památník pod Stalina, tak to máte zato". Památník byl decentní až nenápadnej, o to drsnější je knihovna. (Podrobnosti kolem památníku už si bohužel moc nepamatuji...) Ale i tak to asi beru a myslím si, že se to tam "hodí". To bývá taková první nejjednodušší reakce u takovýchto staveb - že se to tam nehodí a nerespektuje to okolí. Taky vám to někdy říkali? Nicméně situaci zkusím


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.