Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
situace Jan Línek 21.03.07 00:04
Myslím,že se nad tím docela zpřátelíme-zkuste to prosím ze situace na nkp.cz,kde zvětšením získáte docela slušný podklad,včetně měřítka a tím i šířky ulice.Ze situace si můžete odvodit,že vrchol by měl být vidět.Jdu na to znova kouknout,leč nemění to nic na podstatě věci,ve které máme rozdílný názor,ale to snad v životě tak chodí.Já jsem se nakonec v tomto případě dostal do zvláštní situace,ačkoliv bych vzhledem ke svým pracem,které nesou i prvky organické architektury mohl zajásat ,že byla prolomena poměrně silná již skoro tradice českého minimalismu,jsem zasažen brutalitou s jakou byl pro Letnou tento projekt stvořen.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.