Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
Pravítko Jan Línek 20.03.07 20:10
Přiznám se pane kolego,že po Vaší argumentaci s pravítkem a řezem jsem znovu zkoušel ,protože se nerad mýlím,jinak se musím omluvit.Znovu jsem konstruoval až se směšnou zarytostí mojí metodou vycházející z uveřejněné situace na nkp.cz.Vycházeje z propojení hypotetického středu ve výšce 48m a rohem stínícího stávajícího domu s tím,že při odhadu výšky po římsu cca 13m prochází paprsek zhruba ve výšce 11m-pak by najeho konci na chodníku protějšího domu ve výšce cca 2m měl být její objektiv.Bohužel mi vychází výška knihovny okolo 35 m a zatím nemohu tudíž omluvu udělit.Omlouvámse však za své hnidipištví,ale takoví holt někteří jsme.Jinak když jsem pouze tak okrajově přemýšlel o knihovně na Letné,tak mě také vzhledem k mému vztahu k tomuto prostoru napadalo pouze ji celou zakopat a hezky do ní lézt z nábřeží z muldy pod Hanavským pavilonem-leč je to poněkud daleko-musel by mi Ježek trochu posunout parcelu k Vltavě.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.