Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
Výška a význam Jan Línek 20.03.07 16:57
Pochopitelně Vámi výjmenované budovy mohou být vyšší,zrovna tak ale nižší-vyšší může být za určitých okolností obytná budova,továrna ,administrativa,ale souvisí na okolnostech a o těch jsem v tomto případě hovořil,leč lidé i názory jsou různé-já už jsem holt asi staromilec,mě ani nevyhovuje vyjádření Klubu za starou Prahu a to je co říci.Jinak Vás ujišťuji,že nemám zapotřebí se utvrzovat ve svém názoru v internetové dizkuzi-jen jsem považoval za korektní ,když si myslím,že to není dobré a že to především nevzniklo dobrým způsobem soutěžení, někde to sdělit,když většina kolegů mlčí z obav, aby nebyli nazváni zaprděnými čecháčky nepřejícími úspěch zahraniční hvězdě ,o čemž to vůbec není.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.