Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
výšky a pravítka Ludvík Křenek 20.03.07 10:55
Já jsem se jen snažil jednoduchou metodou doložit, že ten zákres podle mě nemusí být v nepořádku, jak vy naznačujete, toť vše. O tom, jestli by tam měla být nižší nebo vyšší budova a co tam patří nebo nepatří vůbec nediskutuji a myslím si, že o tom snad ani už ta diskuze není, ne? To se můžete vrátit na začátek k tomu, jestli je pozemek dobře vybrán nebo ne, ale to je snad už jen akademická debata. Ale mám pocit, že vy se tady chcete utvrzovat v tom, jak se vám vítězný návrh nelíbí a proč, tak už nebudu rušit. Můj názor je ten, že výška toho baráku je v souladu s jeho významem a s jeho vzhledem já nemám problém.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.