Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vítězný návrh na stavbu Národní knihovny v Praze

Komentáře
Pravítko Jan Línek 19.03.07 23:47
Snad nám dovolíte ten luxus,abychom hodnotili výšku budovy i za pokusu pomocných metod jako je pravítko,když se nám výška objektu jak je znázorněna v zákresech nezdá.Ono by to chtělo asi pár kroků směrem ke Spartě,abychom nemuseli být pedanty a objekt by se vynořil ve své 50ti metrové výšce.Ona zřejmě ta prvorepubliková regulační komise,která stanovila pro Letmou výšku okolo 25 m byla neprogresivní a projevila svým postojem ono zhoubé čecháčkovství.Tu výšku milý pane Křenku přetřásáme proto,že ona je jedním z důvodů,které vyvolávají jisté pochybnosti .Nevím proč by každý pražský kopec měl mít dominantu,jak jsem v nyní rozvášněné dizkuzi kdesi četl a je zde hned ona další otázka,patří sem tedy knihovna s takovým objemem?Mě nikdy nenadchávala představa jak ono prostranství s dálkovými pohledy již od Milady Horákové na úrovni kachlíkárny,které vnímám již od dětství, budou čímsi zastavěny.Musíme skutečně zastavět každý kopec?Vy jste naznačil,že to už snad přeháníme-ale ta výška je přehnaná a vůbec mě neuklidňuje,že prý to měla většina tak vysoké,a na co smíme mít názor,když už ne na výšku.Vy jste do úrovně této debaty nepřinesl nic jen,že vrchol je hódně daleko a ty výškové úrovně jsou prostě někde jinde,ale to my prostě taky víme.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.