Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Byt na Barrandově

Autor: ti architekti | Anna Holešovská, Martin Machů
Adresa: Barrandov, Praha, Česká republika
Realizace: 2016

Koncept
Byt s dispozicí 3+KK se nachází v novostavbě developerského projektu s krásným výhledem na Prokopské údolí. Snažili jsme se vyhovět přání majitelky a vnést do návrhu "ženský princip", a to pomocí drobných detailů na nábytku a zařízení, které dávají celku něžnější výraz.

Obývací pokoj s kuchyní
Barevná paleta se skládá z kombinace bílé a petrolejové barvy doplněna dubem, černými akcenty a šedou barvou v podobě betonu. Výrazným prvkem jsou ručně vyráběné italské obklady použité na kuchyňské zástěně. Ty společně s nevšedním řešením úchytek v podobě seříznutých rohů dávají celku potřebný detail. Vestavěná lednice je umístěna v rohu v trojúhelníkové sestavě. Ta efektně využívá roh a přitom jej neuzavírá. Na stěny v kuchyňské části byla nanesena stěrka s imitací betonu. Stůl je z dubové desky s kovovou podnoží. Židle a sestava v obývací části barevně navazují na obklady. Sestava je navíc profrézovaná pro narušení jednoduché hmoty. Sedací souprava je v šedé látce a konferenční stolky jsou černé. Od podlahy je odděluje výrazně vzorovaný koberec.

Chodba a ložnice
Motiv stěrky a frézovaní se objevuje i v chodbě. Bílé frézované dveře zde skrývají pračku. Šatní skříň je zrcadlová s kovovými úchyty. Za čelo postele jsme pro vyrovnání stěny použili dřevěný panel s palubkovým vzorem. Na něm jsou zavěšeny police. Jako úložný prostor zde slouží velké bílé skříně.
ti architekti
Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Petr Šmídek, 21.09.17
Návštěvnost: 8103 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
obklady Petruska. 28.09.17 20:35
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.