Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Bytový dům Kadetka

Autor: RAW | Tomáš Rusín, Ivan Wahla
Spolupráce: Petr Mutina, Promed s.r.o.
Adresa: Božetěchova, Královo Pole, Brno, Česká republika | mapa
Investor: DOMOPLAN – BYTOVÝ DŮM KADETKA s.r.o.
Projekt: 2012 Realizace: 2013-15
Obestavěný prostor: 25090 m³

Kadetka je bytový projekt skládající se ze tří bytových domů, které jsou umístěny v zahradním prostředí. Naproti komplexu se nachází královopolský park Kadetka, podle kterého byl pojmenován i tento bytový dům. K zadní části bytových domů přiléhá královopolské kulturní centrum Semilasso. Občanská vybavenost, která obklopuje celý areál, je nespornou výhodou bydlení v této lokalitě stejně jako krátká vzdálenost do centra města. Obyvatelé mají na dosah jak obchodní a zdravotní centra, kulturní a restaurační zařízení, tak samozřejmě městskou hromadnou dopravu včetně vlakového nádraží.

Bytové domy jsou neagresivní bílé kubusy umístěné v zeleni. Pod objekty se nachází hromadné garáže s 68 parkovacími místy. Každý byt tak má k dispozici vlastní garážové stání, balkon nebo terasu. Objekty nabízí veškeré varianty rozměrů bytů, od 1+kk až po 5+1 s terasou, které se nacházejí na střechách jednotlivých domů. Samozřejmostí bytů je kompletní sociální zařízení a kuchyň, což zaručuje veškerou připravenost k bydlení.

Přízemní byty mají vlastní soukromé zahrádky. Komplex obklopují veřejné zahrady, které patří také obyvatelům bytového domu a které jsou bezpečné a uzpůsobené pro bezstarostný pohyb dětí. Komunikace, která prochází veřejnou zahradou, slouží pouze pro stěhování a není tudíž průjezdná. Bytový komplex je uzavřený v zahradě, ale zároveň využívá všech předností, které v současné době brněnská čtvrť Královo pole obyvatelům poskytuje.


Počet bytů: 49 bytů
Počet parkovacích míst: 63
Zastavěná plocha - nadzemní část: 903,6 m²
Zastavěná plocha - podzemní část: 2 514,0 m²

Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Jan Kratochvíl, 06.12.15
Návštěvnost: 27362 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
Bodové domy v Brně Kr. Poli - Kadetka Sl. Kuchovský 11.12.15 14:12
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.