Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Řadové domy Zruč

Komentáře
Ošetreni dreva Vaclav Dlouhy 15.02.17 13:44
Sleduji prispevky na tomto webu a momentalne moderni vyrazne pouziti venkovnich drevenych konstrukci se mi libi. Nicmene jaka je planovana udrzba? Nechate vytvorit sedou patinu a po 10-15 letech minimalne ty vodorovne vymenite?
Hezké Pavel 15.02.17 22:42
Nečekaně povedené!
Domy sice vypadají z venku velmi povedené ze všech stran Dalibor Černý 16.02.17 13:51
ale když se podíváte z blízka, mají několik nevýhod. Uzká terasa nahoře je nevyužitelná. Koukají výkladními skříněmi do zdi. Zároveň se o tloušťku zdi zmenšuje obytná plocha. Přitom na sever mají krásný výhled na les. I obýváky dole mají tmavé, zastíněné.
Řešil bych to stupňovitým posunutím domů. Když by 2 místnosti byly propojené, klidně by mohl dosáhnout toho, že by z terasy bylo vidět na druhou stranu domu.
osvezujici projekt Tomáš Pavlík 17.02.17 09:13
moc me vas projekt osvezil a potesil ,ze je dneska mozne udelat neco zajimaveho, ikdyz asi i trosku drazsiho i s kapku narocnejsi udrzbou.Gratuluju a jen tak dal! S pozdravem T.Pavlík
... Daniel John 17.02.17 11:45
Z mého pohledu úplně ideální, takhle bych si představoval řadovku. V maximální míře podpořeno soukromí, přitom rozhodně nepůsobí jako pevnost. Dispozice logické a dobře využitelné. Horní terasa je úplně dokonalá a skvěle využitelná. Pohled na dřevem obloženou stěnu, před ní se klidně může osázet zeleň - naprosto perfektní. Parkovací stání bych pouze zastřešil nějakým lehkým přístřeškem a hned bych se stěhoval(-:


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.