Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Památník Lidice - nová audiovizuální expozice

Komentáře
doporucuju joey 14.04.08 00:33
Prave jsem se vratil z vyletu do Lidic a ackoliv podobne expozice nemam rad, tak muzeum v Lidicich je vyjimecne. Nenajedete tam vitriny nebo nudne exponaty, ale jednoduche a razne zvukove a obrazove sekce. Napad Heydricha, ktery po zidech a cikanech chtel odstehovat i vsechny slovany nekam za Ural v kratkem videu pusobi mnohem lepe nez jen na prostem papire. Fotky znicenych domu, zlamanych stromu a vykopanych hrobu jsou mnohem silnejsi, kdyz vam do toho deti ctou dopisy pribuznym, ve kterych prosi o kurky chleba a saty a boty na prevleceni (ktere stejne nikdy nedostaly, protoze ty dopisy je mely jen zabavit na ceste do plynu)...
Jiste, Lidice je silne tema, ale i tak se da muzeum a expozice v nem udelat spatne a dobre. Tady mi prijde, ze je vice nez dobre a tak reknu jen: Diky.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.