Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Blavatnik Building (býv. Switch House)
rozšíření Tate Modern

Komentáře
Domy z Blavatnik Building Tate modern Václav Kohlmayer 05.01.18 16:28
Mal som možnosť navštíviť a čiastočne prehliadnuť toto skvostné dielo. Revitalizácia opustených priemyselných budov je skvelou témou, na ktorej sa dá otestovať vzťah spoločností a ľudí ku kontinuite prostredia a k vlastnej minulosti. Táto stavba je, podľa môjho názoru, absolútnym vrcholom úcty ku pôvodným hmotám a inšpiratívnym príkladom architektonickej tvorby v historickom kontexte prostredia.
Aj keď musel k výsledku, podstatný spôsobom, prispieť ozaj bohatý a osvietený sponzor.
Je to úžasný komplex. Zvonku aj z vnútra.
PS.
Práve teraz je tam výstava Modigliani. A v stálej expzícii moderného umenia so našiel tri plastiky Slovenky, košickej výtvarníčky Bartuszovej zo 60 rokov minulého storočia


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.