Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Rodinný dům Slaný III

Komentáře
Moc pěkné JM 18.12.17 12:38
Tedy tohle vykřesat z toho původního stavu.. Parádní ..
Památková péče Petr Zahrádka 19.12.17 09:44
Zdravím autory, je to parádní realizace! Malá Telč ve Slanym. Zajímalo by mne, jak probíhalo projednání s památkovou péčí?
Bravo. Jarka Halamková 21.12.17 08:35
Místo znovu získalo ducha, jehož pěkným obohacením je praktická přístavba i úpravy okolí. Hezké. Škoda stručnosti textu, raport z průběhu by musel být dobrodružný. A třikrát sláva poučeným investorům.
Krásná práce Ivo Vermousek 21.12.17 09:31
opravdu znovuzrozená duše domu ...
Uzasne EVA 22.12.17 14:26
Nadherna rekonstrukce,naprosto vydarene vraceni historickeho charakteru a plus navic vytvoreni obrovsky prijemneho interieru.Fakt skvele.Vice takovych staveb ☺ Mohu se zeptat na autora obrazu v byte? Dekuji...
Autorka obrazů Jan Širc 26.12.17 21:52
Dobrý den, děkujeme za pozitivní komentáře...
Spolupráce s památkáři byla bez problémů, protože starý dům jsme chtěli dát do původního stavu včetně špaletových oken, na oplátku nám povolili střešní okna i ze strany ulice. Přístavba ve dvoře památkářům nevadila, protože neruší dálkový pohled na centrum města a je v rozsahu původních, naprosto nevhodných přístavků.
Obrazy malovala manželka, Klára Šircová - www.klaratipkova.cz
WOW Bohuslav Strejc 27.12.17 00:05
Takto si představuji kvalitní rekonstrukci staré opravit s citem a dostavět moderní formou, pak je zřejmý časosled na první pohled. Památková péče je u nás bohužel mnohdy zpátečnická. GRATULACE!
velmi pěkné - gratuluji Plha 29.12.17 19:28
Pěkná rekonstrukce, vyloupl se z ní moc hezký dům. Jistě se tam nyní dobře žije. Je vidět, že to jde i bez holých betonových stěn a stropů, bez oken jako střílny.
Památkáři ještě jednou.. Jan Švestka 30.12.17 23:50
Dobrý den,
také velmi Díky! za povzbudivé komentáře.
Už je to dávno... ale k tématu památkáři - spolupráce byla pozitivní ! Nás to jako téma bavilo a zaujalo, památkářům jsme rádi představili projekt - model , výkresy, stávající stav jsme pečlivě s investorem zdokumentovali / včetně zazděné černé kuchyně, která tam zůstala "schována" pro další staletí/ a nás zajímal zase jejich názor. Vše s vzájemným respektem a důstojně profesně i lidsky, což byla fakt milá zkušenost. Jak člověk později zjistil v jiném ještě větším městě, byla asi trochu vyjímečná. I když zase bych rád ty slušné a erudované památkáře ať jsou kdekoli podpořil, protože to téma je důležité a není lehké hledat v tom něco jako objektivitu....
Prosklení - hlavně ze strany ulice, tj. dálkových pohledů na staré město, byla snaha to střešní prosklení udělat maximálně nerušící ale právě zároveň časově odlišitelné vůči stávajícímu historickému domu. Snad se to povedlo..
A Dík patří rozhodně investorům, bez jejich spolupráce a hlavně citu pro věc, by to takhle nedopadlo!
Nadšení! Jarda Salaba 02.01.18 02:13
Jedna z nejlepších rekonstrukcí, co jsem zatím viděl. Nemohu se vynadívat. Klenby, obliny u schodiště, kuchyň propojená s terasou a přírodní materiály. Skvělé!
Nádherné Tomáš Holub 04.01.18 10:46
Ten dům měl velké štěstí.
Více takových osvícených investorů, šikovných architektů a vstřícných památkářů!


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.