Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Náves Velká Polom

Komentáře
...Vida!... šakal 28.11.17 09:31
...Tak tohle potěšilo! Nedovedu posoudit uživatelskou vstřícnost, ale doufám, že si to místní tak hezky užívají, jak hezky se mně na to kouká.
Skvělé! Pavla G. 30.11.17 11:49
Plně architektonicky "vytěžený" potenciál místa -ve skvělém základu, využitý pro potěšující veřejný prostor...
Pěkná náves, Tomáš Vích 30.11.17 18:18
jen si nejsem jistý meandrujícím vodním prvkem, mně by bublající kašnička stačila ke štěstí.
Nic pro vesničany :-) Fiala 02.12.17 21:38
Při vší úctě prapodivný amfiteátr uprostřed vsi... Adorace pumpy?? Sesle jako výtvarný prvek? Tradiční náves?? Myslím, že to neprojektoval nikdo, kdo skutečně žije na vesnici Efektní záležitost bez přímého efektu...
... Daniel John 04.12.17 15:40
Přiznám se, že jako náves mi to přijde úplně mimo. Myslím, že řešení je zcela neadekvátní místu, tváři se značně městsky. Vodní prvek je především divný, to je tak asi nejhezčí, co se o něm dá říct. Asi to celkově může i celkem dobře sloužit, ale pro dané místo je to dle mého názoru zcela nevhodné.Paradoxně řešení návsi v Praze na Slivenci je mnohem přiměřenější místu, přestože se jedná o celkem luxusní pražskou vilovou čtvrť.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.