Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Úpravy zámeckého parku a kočárovny v Litomyšli

Komentáře
venkovní prostor architektům nějak nejde Vlasta Koupal 09.11.17 12:40
Baráky nechám stranou. Exteriéry jsou bídné. To co tam není, tam najít nejde. Oprášit ano, ale nešlo to lépe? Aspoň o jeden level!? Přijde mi, že venkovní prostor a jeho úpravy pořád nějak kulhají za opravou baráků. Tohle sebelepší hardware ani software nevyřeší! Proč jsou venkovní úpravy podceňovány? Mám z toho pocit, že hold úprava zámecké zahrady není zase taková sranda a ne každý architekt ji zvládne. Ostatně neřešené či nepovedené okolí je velice častý problém řady na tomto webu prezentovaných baráků. Ostatně taky nejsou v UNESCU.
...Ach jo,... šakal 09.11.17 21:20
...zas jeden, co neví, jak se píše "holt", a místo toho holt "holduje"... (7:- P)

šakal eisner
Dětský pavilón Tomáš Vích 10.11.17 12:07
je fajn, jen bych ho dětem dal dál o pár metrů na zem na trávu, ne na ocelovou podlážku na nádvoří. Vlado Milunć postavil v 80. letech podobnou organickou zastávku autobusu před bohnickou léčebnou, ještě nedávno tam byla, škoda jí.
formalni vladimir.suchanek 11.11.17 13:52
...zas jeden, co neví, jak se píše "holt", a místo toho holt "holduje"... (7:- P)

šakal eisner

proc tu to sem pises

nechapu to formalni tvaroslovi. proc. co je na tom dobryho. ten potucek neni zivy zurcici potucek, ale vypada jak stoka.
...(7;- )) šakal 11.11.17 22:53
..."... Je velmi málo knih, v nichž ... potůček není nazýván přinejmenším zurčivým... Chm..."

(Karel Konrád - Představa slova)
Provedení k zlosti Michal 12.11.17 09:06
Úprava zámeckého parku, tzv.herní prvek a voliera jsou nepochopitelně nedotažené (vina architektů) a pochopitelně odflaknuté (vina investora a zhotovitele). Zahradou se "vine" pomalu degradující žlab z laminátu, který měl být za miliony puvodne navíc z broušeného nerezu. Asi máme na památky zbytečně moc peněz a už nevíme kam s nimi.
Herni prvek, který mají využívat už ti nejmenší... Takt na ten je opravdu bez dozoru nepouštějte. Starší děti si u něj budou klepat na čelo stejně jako rodiče. Kvůli tvaru nelze využít ani jako kryté pódium pro případné koncerty - vystřihnout si ho může leda duo. Mimochodem reznul už rok po dokončení.
Voliera. Bez vstupů, bez stínění, bez úkrytu. Podle jakékoliv příručky chovatele nevhodný i pro kůra domácího.
Opravdu stojí za návštěvu a zamyšlení jestli v textu tohoto článku uvedená zdůvodnění obstojí.
Laminátový mor Jan Gregar 28.11.17 07:43
Laminátový mor brzo pohltí celý litomyšlský zámek. Přijde mi to, že v Litomyšli se už definitivně pomátli a chtějí NĚCO jiného za JAKOUKOLI cenu. Je to hnusné na pohled, na dotek a navíc to smrdí. Děsný blázinec...


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.