Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Štajnhaus

Komentáře
Vypadá to moc krásně Tomáš Skalík 14.09.17 01:30
Jen výjimečně se těším, až uvidím nějakou realizaci podle fotek na vlastní oči. Těším se na realitu. předběžně gratuluji.
Nádhera Ivana 14.09.17 09:35
Velice povedené , má to atmosféru, gratuluji autorům i majitelům. Je radost , když se ze zříceniny vyloupne takový dům jako "fénix z popele"
Nadhled a vytrvalost Petra S. 15.09.17 09:11
Se zatajeným dechem jsem opakovaně prohlédla fotky... i ty historické. Neuvěřitelný "proces", klobouk dolů za úžasné kompromisy nenásilně propletené jemnými detaily.
Druhý pohled Martin 15.09.17 13:12
Ano, na první pohled to vypadá opravdu moc krásně. Na druhý už připomínky mám. Zdá se mi, že prostor vytvořený před staletími a nyní citlivě rehabilitovaný je devalvován použitým nábytkem. Můj nesouhlas se týká zejména suterénní? klenuté místnosti s hrubým stolem ze starých trámů, dále klenuté ložnice s postelemi s příliš velkými čely a dvou ložnic se záklopovým stropem, ve kterých jsou jakési imitace postelí s nebesy. Domnívám se, že ve všech těchto prostorách je nábytek naddimenzovaný a krásu prostor, ve kterých je umístěn, poškozuje.
tleskám Marta Hortová 28.09.17 11:33
Tak to mě dostalo. Dávám si do plánu cest. 1*.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.