Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Interiér baťovského jednodomku

Komentáře
! nits 16.06.17 11:49
Noprosto vynikající! Gratulace.
nazor Peter Koman 18.06.17 22:57
Riesenie je sofistikovane, dispozicia vyborna, ale chyba mi tam nejaky silny impulz, jednoducho takyto styl riesenia sa da ocakavat. Dost ma otravuje najmä ta preglejka vsade a ta stolicka je paradna, ale tiez ju vidim uz uplne vsade. Aj ked chapem, ze je to tam len naaranzovane. Ale nakoniec, byvanie tu asi je celkom prijemne.
ano martin adamec 22.06.17 09:49
gratulujem! naozaj riešenie, ktoré sa mi vo všetkých ohľadoch páči.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.