Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Bytový dům Cihlářská 6

Komentáře
fasáda Adam Bitljan 11.05.17 09:01
Dům sám o sobě dobrý, ale co ta "trčící" fasáda??? To předsazení před okolní domy podle mě není moc v pořádku... Ale je možné že v Brně na to mají jiný názor
denní světlo? vok 11.05.17 09:20
Nechám exteriér bez komentáře- já bych se nepotřeboval 'vyjímat'. Ale obligátní nešvar představuje interiér: je snad něco důležitějšího pro bydlení, než jídlo a stolování? Ne. A k tomu je dobré denní světlo! Na televizi a válení v pelechu ho nepotřebuji. Tak proč je většina bytů řešena způsobem, že na vaření a stolování musím svítit i ve dne? Copak instalační jádro je neměnné dogma?
jadro Peter Koman 11.05.17 14:20
.. instalacne jadro je jadrom, je jadrom nasho probleemu. Zabradlie zaujimave.
... Daniel John 12.05.17 10:52
Předsazení fasády s bílou omítkou je mimořádně nevhodné řešení, nezapadá na své místo ani nepřináší novou mimořádnou kvalitu, která by toto řešení třeba i ospravedlnila. Celkově je to hodně nepovedené. Největší problém je v tom, že bylo na danou parcelu potřeba natlačit něco, co se tam nevejde. Na úřadech je, aby takové řešení nebylo vůbec povoleno.
... Klára Zvěrevová 13.05.17 16:36
A jak je možné, že se přízemí ve dvoře natlačilo až na sousední dům a zazdilo mu okna.
Na úřadě územního plánování neustále posuzujeme podobně rozpínavé projekty, které architekti ochotně kreslí, často v rozporu s územním plánem a obecně technickými požadavky na využívání území. Kde je zodpovědnost autorizovaných osob?


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.