Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Rodinný dům u Brna

Komentáře
interier Dan Klíma 28.04.17 09:51
Dobrý den,
existuje i jiná možnost než stůl z masívního dřeva a plastové židle s dřevěnýma nohama?
Dokáže někdo navrhnout i něco jiného?
interier dfs 30.04.17 13:32
Ale jo, existuje. Ale tohle je zrovna docela pěkný a náhodou se tu potkává vkus architektů s velkou částí klientů. Tak se to teď hodně dělá no.

Z širšího hlediska vzato, pane kolego, není to úplně buřt? Ať si maj lidi doma židle třeba z aloe vera ne?
Fasáda ze dřeva Tomáš V 17.05.17 15:15
Hezký den,
Fasáda ze dřeva se mi moc líbí. Bohužel když jsem viděl tu fasádu např. po třech letech, tak už byla dosti zešedlá. Na druhou stranu to nechci každý rok natírat. Nevíte, jak se to dá ošetřit, abych zachoval přírodní vzhled a nemusel to moc udržovat? Předem moc díky
re filip medek 18.05.17 13:24
jak zachovat přírodní vzhled a nemuset to moc udržovat?

Moc to neudržovat a zachovat tak přírodní vzhled
Re: fasáda ze dřeva architekt 23.05.17 13:06
Přirozenou vlastností dřeva je jeho přirozené stárnutí. Na horách se silným vlivem UV, "extrémní" povětrností s neustálým průvanem dřevo pravděpodobně zestříbří. Určitě si vybavíte jak vypadá mrtvý strom na hřebenu hor. V nižších polohách kde je přeci jen klidnější povětří dřevo poměrně rychle přirozeně zčerná a postupně shnije.
Zachovat přirozený vzhled v obecném pojetí znamená snahu zakonzervovat stav dřeva z doby instalace. A to v našcih klimatických podmínkách nejde jinak, než ho neustále pravidelně natírat...


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.