Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Hotel Pytloun – Pokoj číslo 218 | Graphic

Komentáře
palety Jan Votoček 18.03.17 19:51
zkuste si někdy dlouhodobě spát na posteli z palet... nic moc.. koupelna za dvěstě litrů a pak taková hipsteřina na spaní
RE: palety AKA 22.03.17 11:47
... v hotelovém pokoji většinou spíte několik nocí, proto jsme zvolili řešení z palet. Na postel domů nebo dlouhodobé spaní samozřejmě palety spíš nepoužijete.
re palety s.kopic 22.03.17 21:22
Záleží jen na matraci. Je vidět, že o tom nic moc nevíte
RE: palety PavlaKapounova 26.03.17 11:12
Na posteli z palet spím už skoro 2 roky a nemůžu si stěžovat. Líbí se mi, že něco vydrží, nevrže, nehoupe se, když se druhý převalí atd., pro hotel, myslím, dobrá volba. A samozřejmě záleží na správném výběru matrace.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.