Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nové kanceláře ZenithOptimedia

Autor: Studio Reaktor | Jan Kačer, Jakub Heidler, Pavlína Weissová
Spolupráce: Kateřina Stiehlová, Matej Marada, Michal Rouha
Adresa: Jankovcova 1114/23, Holešovice, Praha, Česká republika
Realizace: 2016

Již při první prohlídce areálu na architekty zapůsobil prostor bývalé průmyslové budovy, původně výrobny obalových a reklamních materiálů. Hlavním cílem se tedy stalo zachování a vypíchnutí průmyslového vzhledu, holé výrazné infrastruktury v kontrastu s nově vestavěnými moderními prostory. Betonové nosníky, vysoké stropy a stěrkové podlahy jsou doplněny kreativními prostory. V tmavě šedivých boxech nalezneme barevné telefonní budky, sedací plochy, odpočívadla.

Realizace vychází z moderního přístupu ke kancelářskému provozu. Zaměstnanci mají během pracovní doby dostatek prostoru na odpočinek, setkávání s kolegy a odreagování. Koncentrace a výkon na pracovišti je vyvážen adekvátní volnočasovou plochou s možností hraní her, coworkingu či vyřizování osobních záležitostí. Čistý a jednoduchý openspace v bílošedých odstínech slouží především pro práci, barevné a kreativní společné prostory jsou určeny právě pro kreativní meetingy, relax a dobití energie.

Tvrdé a hladké plochy chladného interiéru osvěžují měkké a akusticky pohltivé teplé materiály. "Chlupáče" jsou příjemné na omak, vybírány ze škály odstínů firemních barev, vybízejí k ulehnutí. Vzhled akcentují výrazné LED panely, které se odrážejí v epoxidovém průmyslovém nátěru. Do podhledů jsme zapustili bodová jednoduchá svítidla.

Celkově se interiér nachází ve 3 patrech propojených halou a schodištěm. Jedná se o otevřený pracovní prostor, některé části byly dle požadavků investora odděleny prosklenými příčkami. Všechny samostatné kanceláře jsou orientovány do společných barevných "středů", kde se zaměstnanci jednou za čas scházejí a sdílejí své pracovní prožitky. Kanceláře by měly posloužit jak vysokému nasazení, tak denním potřebám - dobít energii, pročíst denní tisk u šálku kávy, zasmát se s kolegy.

Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Jan Kratochvíl, 01.03.17
Návštěvnost: 11893 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.