Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Dům Žďár

Komentáře
No nevím... Abrh 10.02.17 08:24
Když si čtu tyhle vzletné řečičky o tekutosti prostoru, stlačení a uvolnění, tak se musím smát...
Už se vidím, jak se semiprivátně setkávám se spoluuživateli domu na lavicích v prolomených nikách na úzkém kaňonu vysokánské chodby - myslím si, že k tomu jsou vhodnější jiné místnosti.
Strop jídelny v šestimetrové výšce by mi nepřinášel pohodu, ale spíše úzkost.
Předpokládám, že zábradlí k točitému schodišti na galerii bude mít výplň, vypadá to nebezpečně.
Protáhnout se ze schodiště do knihovny může být pro statnějšího obyvatele nepohodlné.
Celkově dům působí hezky a moderně (nebo módně?), pro mně jako neodborníka však samoúčelně a bydlet bych v něm nechtěl, nicméně uznávám, "lidi jsou různý a různý koníčky maj"
to Abrh Whiskey 13.02.17 15:42
...já jsem dokonce zatím ještě ani nepochopila, kudy, kam a proč by se měl ten statnější obyvatel protahovat. Věřím, že klame jen fotografie a mezi zábradlím a dřevěnou konstrukcí je nejméně těch pověstných 1150 mm.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.